AUDIONAUTS STUDIO:
Produkcja muzyczna i inżynieria dźwięku
Muzyka, efekty dźwiękowe i projektowanie dźwięku
Gry, aplikacje mobilne
Reklamy radiowe i telewizyjne
Lektorstwa
Miksowanie i mastering (cyfrowe)
Zarządzanie wydaniami artystów i agencja wytwórni
Nagrania audio
Budowa studia
Dobór sprzętu
Pułapki basowe i absorbery
Kalibracja i pomiar akustyczny
Grafika i wideo
Projektowanie graficzne: Logotypy, grafiki na media społecznościowe, plakaty i ulotki
Montaż wideo
W Audionauts Academy uczymy Deejaying’u oraz produkcji muzycznej. To połączenie różnych dyscyplin, a dodatkowo balansujemy między stylami i nie boimy się żadnych wyzwań. Audionauts Academy zostało stworzone dla początkujących oraz zaawansowanych studentów, którzy chcą nauczyć się, jak miksować utwory na profesjonalnym sprzęcie didżejskim oraz tworzyć muzykę w środowisku komputerowym (DAW). Byliśmy w sercu muzyki elektronicznej – w Berlinie, a teraz jesteśmy w Warszawie, co daje naszemu programowi inspirację i tożsamość. Oprócz działalności edukacyjnej, otworzyliśmy również wytwórnię, aby wydawać muzykę naszych przyjaciół i studentów.
Właścicielem szkoły i waszym nauczycielem będzie Filip Abramczyk, aka Pysh. DJ i producent, inżynier dźwięku, projektant dźwięku z ponad 10-letnim doświadczeniem.
Founder & CEO
Pysh, a właściwie Filip Abramczyk to pochodzący z Polski DJ i producent muzyczny, na codzień stacjonujący w Berlinie. Jego występy na stałe zapisały się w lineup’ach największych, polskich klubów i festiwali muzycznych, co podsumował poświęcony mu rozdział w książce ’30 lat polskiej sceny techno’ plasując go w niekwestionowanej czołówce rodzimej sceny elektronicznej. W dotychczasowym dorobku DJ’skim dzielił scenę z czołowymi artystami światowej sceny elektronicznej takimi jak Eelke Kleijn, Robag Wruhme, Guy J czy Kollektiv Turmstrasse.
Przełomowym momentem w jego działalności okazał się rok 2010, gdzie zaraz po wydaniu swojej debiutanckiej EP’ki zdobył pierwsze miejsce w konkursie na remix utworu ‚Regenerate’, organizowanym przez Booka Shade. Jego spojrzenie na muzykę elektroniczną zostało docenione zarówno przez polskich, jak i zagranicznych promotorów, dzięki czemu jego produkcje ujrzały światło dzienne na całym świecie, pod szyldem takich labeli jak Ritter Butzke, Jeahmon, Click, czy Einmusika.
Oprócz balansowania między gatunkami house, indie i melodic w swoich produkcjach, setach oraz live act’ach Pysh przeplata etniczne, folkowe brzmienia, będące swojego rodzaju znakiem rozpoznawczym jego twórczości. Wykorzystuje dźwięki otoczenia, czy sample ze starych kaset, które w jego niebanalnej, aranżacji tworzą zaskakującą formę, stale porywając do tańca publikę na całym świecie.
Utwory
Podcasty